RSK Robotics Krzysztof Kasprzyk

Świadczę usługi z zakresu programowania robotów przemysłowych, oraz uruchamiania i optymalizacji pracy linii produkcyjnych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując dla największych firm w Europie. W swojej pracy programowałem roboty marek takich jak ABB, FANUC, itp.

Programowanie robotów przemysłowych

Oferuję programowanie robotów przemysłowych, zarówno offline, jak i online. Na swoim koncie mam realzację wielu projektów, głównie dla branży automotive. Swoim klientom oferuję pełen zakres usług - od projektowania poprzez dostarczenie produktów aż po uruchomienie.

Uruchomienie linii produkcyjnej

Dobrze wykonana automatyzacja procesów produkcyjnych gwarantuje usprawnienie i przyspieszenie produkcji oraz zmniejszenie jej kosztów poprzez minimalizację ilości personelu potrzebnego do obsługi linii produkcyjnej.

Oferuję również optymalizację pracy istniejących już linii produkcyjnych poprzez dogłębną analizę jej działania, oraz identyfikację i niwelację istniejących problemów.

Oferowane usługi:

  • Programowanie robotów Online (ABB z RobotStudio Premium, FANUC).
  • Uruchomienia linii produkcyjnych, testowanie oraz przeróbki wobec wymagań stawianych linii produkcyjnej.
  • Optymalizacja istniejących procesów zrobotyzowanych:
    • korekta ścieżek wykonywanych przez robota,
    • poprawa istniejącego oprogramowania,
    • redukcja czasu cyklu produkcji.
  • Wsparcie produkcji.

 

 

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w dziedzinie programowania robotów oraz projektowania, uruchamiania i serwisowania linii produkcyjnych.

Aby to zobrazować, przygotowaliśmy szczegółowy opis prezentujący nasze doświaczenie i mapę z lokalizacjami firm, dla których pracowaliśmy.

 

Zobacz nasze projekty

 

 

W dziedzinie programowania robotów i uruchamiania linii produkcyjnych świadczyliśmy usługi na największych graczy na rynku.

Oto niektórzy z nich:

Volkswagen

audi

 

 

Nasi klienci mogą liczyć na:

 

 

Niezawodne działąnie naszych linii produkcyjnych i robotów

Wsparcie techniczne po zakończeniu projektu

Dopasowanie do terminów klienta i elastyczność